عضویت در سایت BCBoard تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت BCBoadr را دارند توصیه می‌کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

مدیریت سایت خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی پست الکترونیکی و …، پایبند می‌داند.

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت BCBoard محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

پیشنهاد می­کنیم از الفبای فارسی برای نگارش نام و نوشته‌های خود بهره ببرید

مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و سایت در قبال سهل انگاری کاربران و سوء استفاده‌های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک “فراموشی کلمه عبور” می توانید آن را دریافت کنید.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود،  BCBoardحق دارد سفارش را باطل کند.

قوانین در هر زمان، امکان دگرگونی و کم و زیاد شدن داشته که در این‌صورت دگرگونیها به آگاهی کاربران می‌رسد.

نوشتن مطالبی که به قوم، نژاد یا جنسیتی خاص، مکتب، دین یا مذهبی خاص یا پیروان آنها توهین کند پذیرفته نیست.

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای BCBoard   متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر

گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت BCBoard

گام دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف ) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت BCBoard

گام چهارم: ارسال کالا از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، پیشتاز و تیپاکس.

نکته : جهت تغییر آدرس سفارشات ثبت شده، قبل از ارسال سفارشات به قسمت اطلاعات ارسال مراجعه و تغییرات لازم را اعمال فرمایید.

 

بازگشت کالا

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:

هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید و با سفارشی که در سایت BCBoard ثبت کرده اید مطابقت دهید. درصورت وجود مغایرت با سفارش ثبت شده باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را سریعاً به قسمت خدمات مشتریان سایت BCBoard اطلاع دهید.

چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل ایراد فنی، شکستگی، خراشیدگی و … باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان BCBoadr تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد. درصورت تایید کارشناس فنی BCBoard، شما می توانید کالای خود بازگردانید. در اسرع وقت نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد.

درصورتی که کالا ایراد فنی داشته باشد و مورد تایید کارشناسان قرار گیرد، BCBoard کالای مشکل دار را تحویل و برای مشتری کالای بدون مشکل ارسال می کند.

درصورتی که تشخیص داده شود مشکل پیش آمده از طرف BCBoard است ، تمام هزینه ی حمل کالای بازگشتی به شما عودت داده می شود.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان BCBoard، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان ۲۴ ساعت، BCBoard هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد.