ما متعهد به پاسخگویی به نیازهای مشتریان مان از صنایع مختلف از لحاظ کیفیت، تحویل، هزینه مقرون به صرفه و هر درخواست دیگری می باشیم .در تلاشیم تا با حذف و یا کاهش هزینه های غیر ضروری که به علت نبود تکنولوژی، حمل به کشور های ثالث (به علت برخی تحریم ها) و … بر صنعتگران تحمیل می گردد سهم خود را در پویایی بخش صنعتی، تولیدی کشور ایفا کنیم و به خودمان افتخار می کنیم که عنوان یکی از بهترین شرکای تجاری و همچنین دوستان خوب در هر جنبه ای از نیازهای PCB شما باشیم.
ما می دانیم، علاوه بر کیفیت PCB، از مهمترین عوامل ، کوتاه ترین زمان ممکن است، که برای کارهای تحقیق و توسعه مهندسان بسیار مهم است، به خصوص در مرحله تولید نمونه اولیه. ما در سه شیفت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که PCB های شما بر روی میزکار شما قرار می گیرند و تلاش ما برای کوتاه کردن این زمان همچنان ادامه دارد.
PCB یکی از مهمترین قطعات هر دستگاه الکتریکی و الکترونیکی است. کیفیت PCB کیفیت تمام این دستگاه ها را تعیین می کند. تکنولوژی مدرن و گواهی نامه های معتبر باعث می شود خیال شما از کیفیت و صحت عملکرد مدارمجتمع آسوده باشد .
به منظور حفظ رقابت محصولات و خدمات ، ما به طور مداوم در حال به روز رسانی تجهیزات برای خدمت رسانی به مشتریان خود می باشیم. با فن آوری های بروز می توانید مینیاتور سازی مدارات مجتمع را افزایش داد ، ابعاد کوچک تر و تراکم بسته بندی بالا تر را ایجاد کرد…، و از کنار هم بودن لذت ببریم.
به غیر از کیفیت، ما تقریبا می توانیم هر سازنده دیگر را در قیمت ها شکست دهیم، که برای کار شما اهمیت دارد، زیرا شما ممکن است به ده ها یا صدها PCB نیاز داشته باشید تا تحقیق و طراحی خود را نهایی کنید. بدین منظور ما تولیدات کم حجم و خدمات نمونه سازی PCB را برای مشتریان مان قرار داده ایم تا هزینه های تحقیق و توسعه آنها به طور چشم گیری کاهش یابد.