درباره ما

ما متعهد به پاسخگویی به نیازهای شما از صنایع مختلف از لحاظ کیفیت، تحویل، هزینه مقرون به صرفه و هر درخواست دیگری می باشیم .در تلاشیم تا با حذف و یا کاهش هزینه های غیر ضروری که به علت عدم امکانات و زیرساخت ها، نبود تکنولوژی  ، (انحصاری بودن بعضی خدمات)و … بر صنعتگران تحمیل می گردد سهم خود را در پویایی بخش پژوهشی ، صنعتی و تولیدی کشور ایفا کنیم . و به خودمان افتخار می کنیم که به عنوان یکی از بهترین شرکای تجاری و همچنین دوستان خوب در هر جنبه ای از نیازهای شما در جهت تولید یک محصول با کیفیت باشیم.

می دانیم که کیفیت پایین یک محصول در صورتی که تولید آن هزینه های زیادی برای شما به همراه داشته تا چه حد ناخوشایند است.

کالا و خدماتی که با کیفیت پایین و قیمت بالا عرضه می شود از اصلی ترین معضلاتی است که کارآفرینان و تولیدکنندگان نوپا با آن دست و پنجه نرم میکنند.

پیدا کردن یک شخص حقیقی یا حقوقی که خواسته ی شما را با قیمت و کیفیت ایده آل به نتیجه دلخواه برساند بسیار لذت بخش است اما مستلزم صرف زمان و هزینه خواهد بود.

شرکت آینده سازان مکعب یک شرکت تولیدی پژوهشی است که با کادری مجرب در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ابزار دقیق فعالیت می­کند ، این شرکت قصد دارد تا در موازات فعالیت های اصلی خود گزیده ای از خدمات و تجهیزات که با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط کسب و کارهای مختلف ارائه می گردد را گردآوری و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

پایین بودن قیمت خدمات و تجهیزات ارئه شده به هیچ وجه به دلیل کاهش کیفیت نبوده و همواره ما کیفیت را ملاک اصلی خدمات خود قرار داده ایم.

 

. هدف ما در اینجا معرفی بهترین هاست.

. اینجا یک کسب و کار شخصی نیست محلی برای ایجاد کسب و کارهای موفق است.

. محل تعامل ایده پردازان ، مجریان ، مدیران فروش ، بازرگانان ، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی.

. جلب اعتماد و رضایت مندی شما بزرگترین افتخار ماست.

 

با جان و دل پذیرای سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات و همکاری  شما هستیم.