Blog

تخفیفات ویژه سال نو در BCBoard.ir

تخفیفات ویژه سال نو در BCBoard.ir کاربر گرامی درصورتی که سفارشات شما شامل تخفیفات سال نو BCBoard.ir گردد ، فاکتور شما پس از ثبت سفارش،بر اساس قیمت های مصوب جشنواره بهاره BCBoard.ir برای شما ارسال میگردد توجه کنید که جهت بهره مندی از تخفیفات BCBoard.ir مشخصات فایل ارسالی و سفارش شما شامل موارد زیر باشد.         پیشنهاد BCBoard.ir برای بردهای یک لایه با ابعاد کمتر از 10cm بیشتر..

ثبت سفارش در BCBoard.ir

ثبت سفارش در BCBoard.ir جهت تسهیل انجام ثبت سفارش PCB در سایت BCBoard.ir ما روش های زیر را قرار داده ایم شما می توانید از روش دلخواه اقدام به ثبت سفارش نمایید. شما می توانید از طریق آیدی @bcboard_pcb اقدام به ثبت سفارش خود در سایت BCBoard.ir کنید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره و پاسخ سوالات خود و یا ارسال انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان از این طریق اقدام کنید. بیشتر..

PCB Gold fingers

PCB Gold fingers

PCB Gold fingers Gold finger نوعی اتصال در لبه های  تخته برد است. چند نکته که در هنگام طراحی بردهای دارای  Gold fingers 1.        فاصله بین Gold finger و طرح کلی باید 1.0 میلی متر باشد. 2.        ضخامت تخته ها باید 1.0 یا بالاتر باشد 3.        فاصله قسمت   Gold fingerباید کمتر از 30 میلیمتر باشد. Bevelling شما میتوانید در هنگام ثبت سفارش چاپ برد در صورتی که نیاز دارید لبه های برد اریب بیشتر..

PCB BGA

PCB BGA

PCB BGA ball grid array BGA یک نوع پکیج  surface-mount برای مدارهای PCB است.  پکیج BGA به طور معمول برای نصب دستگاه هایی مانند ریزپردازنده ها استفاده می شود.  تمام اتصالات در یک شبکه سطحی یا ماتریس بر روی قطعه توزیع می شوند.  تمام سطح پایین دستگاه به جای محیط ، محل قرارگیری پایه های ارتباطی بوده که این امر باعث می شود BGA  بتواند پین های اتصال بیشتری فراهم بیشتر..

متریال های برد مدار چاپی

برد مدار چاپی، متریال ها و استانداردها

برد مدار چاپی ، متریال ها و استانداردها PCB چیست؟ یک برد مدار چاپی (PCB) متشکل از یک بخش مکانیکی و اتصالات الکتریکی از جمله ترک ، پد و… تشکیل شده است. از برد های PCB در همه وسایل حتی ساده ترین آنها استفاده شده است. (CCL-Copper Clad Laminate) متریال پایه بردهای PCB را تشکیل میدهد. یک ماده کامپوزیتی است که از لایه دی الکتریک (رزین، فیبر شیشه ای) و بیشتر..

لحیم کاری قطعات دیپ

ویاهای سرتا سری که بر روی برد ایجاد میکنید این امکان را به شما می دهد تا اجزاء پایه دار یا سیم دار را به برد متصل کنید . این عمل با قرار دادن قطعه در سوراخ ها و پس از آن با لحیم کاری در جای خود محکم میشود. کیفیت اتصالات لحیم کاری به دلایل مختلف مهم است کیفیت لحیم کاری معادل اتصال کامل و واقعی بین جزء و بیشتر..

BCBOARD.IR

استنسیل

استنسیل برای مونتاژ برد هایی با قطعات SMD میتوان از استنسیل استفاده کرد. پس از اینکه خمیر قلع توسط کاردک بر روی شابلون کشیده شد، خمیر قلع از داخل سوراخ های تعبیه شده بر روی پدهای برد که مطابق با لایه Solder Past تعبیه شده است، قرار میگیرد. شابلون استنسیل SMD  به روش های شیمیایی و با استفاده از دستگاه های برش لیزر تولید می شوند. امروزه جهت ساخت شابلون بیشتر..

LED PCB

LED PCB چراغ های روشنایی LED با پیشرفت مدار چاپی PCB  امکان تولید پیدا کرده.  LED ها بر روی PCB نصب شده اند تا محصولات روشنایی جدیدی را ایجاد کنند. همانطور که همه می دانیم که چراغ ها گرمای بیشتری نسبت به سایر قطعات الکترونیکی تولید می کنند که نیاز به PCB با توانایی بهتر برای گرمازدایی را ایجاب میکند برای این الزامات خاص، اغلب از PCB های هسته فلزی بیشتر..

HDI PCB

HDI PCB

HDI PCB چیست؟ HDI PCB HDI PCB یکی از فن آوری های در حال رشد در PCB است.  با توجه به تراکم بردهای PCB ، طراحی HDI PCB می تواند علاوه بر کاهش ابعاد ، تراکم پد اتصال و ویاها را افزایش دهد.  میکرو ویاهایی با قطر کمتر از 0.006 در HDI PCB برای طراحان PCB بسیار خوشایند خواهد بود. HDI PCB با استفاده از فناوری HDI، در حال حاضر بیشتر..

PCB های مس ضخیم

PCB های مس ضخیم

PCB های مس ضخیم با گسترش  صنعت مخابرات و الکترونیک، برد های ضخیم مسی به طور گسترده ای مورد نیاز است . PCB های ضخیم مس عمدتا برای سیستم قدرت مرکزی و دستگاه های الکترونیکی قدرت استفاده می شود چرا این نوع برد جریان های بالا تری را انتقال میدهد  به طور معمول ضخامت مس بیش از 4 Oz (140um) را ضخیم در نظر میگیرند جدول توانایی تولید PCB مس بیشتر..